...
Sklep internetowy Shoper.pl
Silargan czy Fusiontec? 0
Silargan czy Fusiontec?

Silargan czy Fusiontec?

 

Znawcy tematów doskonale zdają sobie sprawę z zalet materiału jakim jest Silargan. Jest to innowacyjny produkt marki Silit - nadzwyczaj zdrowy i odporny na wysokie temperatury. Jest to ceramika wykonana w nowoczesnej technologii łączona warstwowo w temperaturze 860 stopni z ferromagnetyczną stalą tworząc nierozerwalną kombinację materiałów. Silargan® jest supermocny, odporny na zarysowania oraz bardzo trwały. Ceramiczna powierzchnia jest w przeciwieństwie do innych materiałów niemal całkowicie gładka, higieniczna, nie wywiera wpływu na smak potraw, a jej blask nie zanika. 

Dotychczas Silargan nie miał godnego przeciwnika. W połowie tego roku na rynek wkroczył nowy produkt firmy WMF - Fusiontec. Jest to niemalże identyczny produkt siostrzanej marki Silit. W Fusiontec możemy liczyć na sprawdzoną jakość oraz nowy design, gdyż marka zdecydowała się na kolekcje kolorów "ziemi". W palecie znajdziemy modne szarości, brązy oraz pastelowy róż i ponadczasową czerń. W przyszłości producent ma w planach wprowadzenie nowych kolorów.

Silargan czy Fusiontec? Nie mam jednoznacznej odpowiedzi na zadane pytanie, gdyż wybór w dużej mierze proponuje zawierzyć bodźcą wizualnym. Kolory i stylistyka jest jedyną cechą jaka odróżnia te dwa produkty.

WMF FUSIONTEC

Silit Silargan

[product id="9171, 2745, 10042, 2964, 2709, 4834"]

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl