
WMF Fusiontec zestaw garnków 4 części, platynowy (Silargan)
Cena regularna:
2 699,00 zł
towar niedostępny

Opis
WMF Fusiontec zestaw garnków 4 części
WMF FUSIONTEC Mineral jest dostępny w kolorach inspirowanymi minerałami z subtelnym metalicznym połyskiem. Szklana pokrywa idealnie nadaje się do kontrolowania gotowania. Zaawansowany technologicznie materiał WMF FUSIONTEC zapewnia wyjątkowe doznania kulinarne. WMF FUSIONTEC to specjalny żelazny rdzeń, który łączy się z naturalnymi minerałami i staje się nieodłącznym materiałem, charakteryzuje się on wyjątkowo gładką powierzchnią odporną na zarysowania oraz odpryski. Gotowanie w naczyniach z tej serii jest również zdrowe, bez szkodliwych substancji odpowiednie dla alergików na nikiel. Ten zaawansowany technologicznie materiał został opracowany z myślą o absolutnej najwyższej wydajności - na całe życie. Naczynia już zawsze będą wyglądały jak nowe. Super gładka powierzchnia jest szczególnie twarda i odporna na przecięcia i ścieranie. To wysokiej jakości sprzęt kuchenny można myć w zmywarce i łatwo go czyścić. Doskonałe przewodnictwo cieplne i dystrybucja zapewniają najwyższą wydajność gotowania. Naczynia produkowane w Niemczech, mają 30-letnią gwarancję.
Zestaw zawiera:
- rondel z pokrywą 16cm i pojemność 1,3l
- garnek niski z pokrywą 20cm i pojemność 2,4l
- garnek wysoki z pokrywą 20cm i pojemność 3,7l
- garnek wysoki z pokrywą 24cm i pojemność 6,4l
Właściwości:
- kolor: platynowy o metalicznym połysku,
- wykonane z nowego materiału Fusiontec – rdzenie z żelaza stapiane są w nierozerwalną całość z powłokami z naturalnych minerałów w bardzo wysokich temperaturach,
- wyjątkowo gładka powierzchnia,
- odporne na zarysowania, odpryski, kwasy i rdze,
- wyjątkowe rezultaty gotowania – materiał doskonale przewodzi i rozprowadza ciepło,
- energooszczędne gotowanie,
- nieodkształcające się dno,
- garnki posiadają uchwyty ze stali nierdzewnej oraz szklane pokrywki z uchwytami ze stali nierdzewnej,
- szerokie krawędzie wyprofilowane do bezkropelkowego odlewania
- naczynia nadają się do kuchenek ceramicznych, gazowych, elektrycznych i indukcyjnych
- można używać w piekarniku - odporne na temperatury od 180°C (z pokrywką) do 250°C (bez pokrywki),
- łatwe do czyszczenia – można myć w zmywarce,
- zdrowe gotowanie bez szkodliwych substancji, odpowiednie dla alergików,
- wyprodukowane w Niemczech
- najnowsza technologia,
Materiał: żelazo, szkło, stal nierdzewna
Kolor: platynowy, srebrny, przezroczysty
Kolekcja: Fusiontec Mineral
-->warto wiedzieć!
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Michał, Wiele
Garnki zakupiłem z dużą obawą gdyż nie widziałem ich nigdzie w żadnym sklepie. Musze przyznać, że doznałem miłego zaskoczenia, są naprawdę solidne, piękne. Na plus: czyszczenie, wygląd, solidność, praktyczność.
Kasia, Sopot
Piękny komplet garnków super jakości. Rewelacyjnie wpasował się w moją kuchnie, gotuje się w nich przyjemnie, można myć w zmywarce SUPER!